poniedziałek, 10 września 2012

STREETCOM


Słyszałyście o stronie streetcom.pl??
Pewnie tak- prawdziwa testerka musi o niej wiedzieć. Jeżeli nie, mam dla Was malutką ściągawkę.

Sreetcom Polska Sp. z o.o. jest pierwszą i największą w Polsce agencją prowadzącą działania promocyjne oparte na marketingu rekomendacji konsumenckich. Od roku 2004 Streetcom przeprowadził kilkaset kampanii, m.in. kosmetyków, sprzętu elektronicznego, zabawek, produktów spożywczych, artykułów dla dzieci i in. Społeczność Ekspertów Streetcom, testujących i oceniających wybrane produkty, liczy ponad 220 tysięcy osób. Marketing rekomendacji jest jedną z podstawowych metod budowania relacji z konsumentem, wykorzystywaną od dawna na rynkach USA i Europy Zachodniej. W Polsce wciąż zdobywa uznanie marketerów jako narzędzie służące do promowania produktów i badania rynku. Klientami Streetcom jest wiele światowych firm i międzynarodowych marek. Agencja prowadzi również działania na Litwie, na Węgrzech i w Czechach. 


Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałyście, nie czekajcie ani chwili dłużej, bo na prawdę warto!!
Ja jeszcze nic nie testowałam, ale wciąż czekam z niecierpliwością ;D Może niedługo szczęście się do mnie uśmiechnie? ;p

Jeżeli posiadacie bloga możecie go zarejestrować na streetcom - zwiększy to Wasze szanse na udział w kampaniach!
2 komentarze:

  1. A próbowałaś może rekomenduj.to ? Podobna platforma- testujesz i oceniasz nowe produkty :). Jestem ciekawa Twojego zdania na ich temat.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja nie próbowałam, ale słyszałam, ze rekomenduj.to jest lepsze od streetcom, bo mają więcej kampanii, widziałam ich stronkę, fajny mają spot, już się zarejestrowałam:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że odwiedziłeś mój blog ;) Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny. Zapraszam do obserwowania - odwdzięczę się tym samym ;p
Lexi

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...